پایان دنیا، سال 2012 ؟!

مایاها قومی بودند که چند هزار سال پیش تو مناطق آمریکای مرکزی زندگی می کردند، البته الان هم از قوم اونها بازماندگانی وجود دارن. حتما معبد زیر رو که متعلق به مایا هست رو دیدید:

قبل از اینکه وارد مقوله پیش گویی اصلی مایا بشم باید توضیحاتی راجع به قدرت و تمدن این قوم براتون بنویسم. مایا! قومی که هزاران سال پیش معبد و هرمی که در بالا مشاهده می کنید رو با 365 پله ساخته! به تعداد روزهای سال. مایا تمامی خسوف ها و کسوف ها را دقیقا تا سال 2012 ثبت کرده و همشون طبق برنامه دارن اتفاق می افتن، مایا چندین هزار سال پیش عدد یک میلیون رو کشف کرده بود، مایا هزاران سال پش تو معابدش تصاویری از سفینه ها و فضانوردان رو روی  سنگ ثبت کردن! مایا آن زمان حتی تعداد روزهای هر سال ماه رو که گمونم 279 روز هست محاسبه کرده بود. مایا ها از اورانوس و نپتون اطلاع داشتند، تقویم مایا برای 400 میلیون سال استخراج شده است، سال خورشید و زهره را تا چهار رقم اعشار محاسبه کرده اند.

پیشگویی می گه: تو 21 دسامبر سال 2012 این زندگی روی کره زمین به اتمام می رسه و یک دوره جدید زندگی روی زمین شروع می شه. تو چند تا سایت خوندم که این دوره جدید پر از صلح و عشق و آرامش و پیشرفت هست. (مصداق حرف یکی از سیاستمداران آمریکایی که پایان بحران مالی آمریکا رو صلح و آرامش تو دنیا می دونست). حالا چند تا نظریه دیگه هم هستند که به تفضیل روشون بحث می کنم. استاد کلاس #C هم اطلاعاتی در این مورد داشت، جالبه که گفت ما به ناسا یه ایمیل فرستادیم و پرسیدیم که آیا سال 2012 اتفاقی تو کهکشان خواهد افتاد؟ ناسا پاسخ داده بود که نارسایی هایی مشاهده می شن ولی نمی تونیم تائید کنیم که این اختلالات آسیبی به زمین می رسونن یا نه!
مایاها معتقد بودند که زمین از 5 دوره تشکیل شده، پایان هر دوره یه اتفاق خیلی بد می افته و دوره جدید شروع می شه. جالب اینجاست که 2012 پایان دوره پنجم هست! و ما وارد دوره ششم خواهیم شد، گفته می شه تمدن حاضر از بین خواهد رفت تا دوره ششم شروع بشه! (اشاره شده به زمین لرزه های بزرگ) .
البته نگاههای خیلی مثبتی هم به قضیه شده و بعضی هم اصلا این گفته رو کاملا رد می کنند. و منم با این پست منظورم این نیست که شما رو از زندگی ناامید کنم یا صحت این بحث رو اثبات کرده باشم. من دارم نتیجه تحقیقم رو تو اینترنت و از حرفهایی که شنیدم و چیزهایی که دیدم بیان می کنم و خیلی امکان داره که چون مثلا روی یک نظریه نادرست پی ریزی شده کلا نادرست باشه ولی به هر حال شواهد و مدارک موجود انسان رو از ساده از کنار این قضیه گذشتن منع می کنه.

علم سرشار مایا بخصوص از نجوم اونها رو قومی آگاه و متمدن ساخته بود. البته قضیه ترک مایا از محل زندگیشون هم یک قضیه خیلی معروف هست که دلایل بسیاری براش بیان شده که من نهایتا امیدوارم با خوندن پی نوشت شما هم با من هم عقیده شید.

 

الان تقریبا تمام حرفهای من تموم شد و یه چند تا پاتک به این سایت ها می زنم و مطالبی رو براتون ترجمه می کنم. 

گفته می شه پایان دوره دوم توسط هوا بوده (گمونم منظورش نارسایی های  جوی) دوره سوم با آتش و دوره چهارم با سیل تموم شدند، لذا نظریه های زیادی مبنی بر اینکه دوره پنجم با زلزله از بین بره جاری هست. 
دوتا چیز جالب هم دیدم: یکی اینکه مایا حتی زمان سقوط قوم خودشون رو پیشبینی کرده بودند و عجیب تر از همه: جنگهای جهانی رو هم پیش بینی کرده بودند. البته دقت کنید که اتمام دنیا به این معنی نیست که همه چیز از بین می ره، حتما شروعی خواهد بود، برای دوره ششم و هنوز مطمئن نیستیم که این دوره چه چیزی را به ارمغان خواهد آورد. 
 خوب، اگه از یه منظر دیگه هم نگاه کنیم برای اینکه اثبات بشه این دوره نمی تونه واقعا اتمام باشه، بلکه فقط تعویض دوره هست، بحث دین و اعتقادات هست. دیگه زیاد لزومی نداره عمیقا وارد این بحث بشم.

 

/ 7 نظر / 60 بازدید
مرد خاکی

درود بر شما.... منم نمی دونم ولی مطمئنا جهان گرمایی وجود داره و باعث چنین تناقضاتی شده است.... راستی من به اون سایت رفتم....ورد پرس خوبی بود....مطالب جالبی داشت ولی در مورد مایا و آخرت زمان چیزی پیدا نکردم.... پیروز باشید[گل]

تقی پور

درود بر شما ممنون از کامنتی که برام گذاشته بودید. کاملا صحیح میفرمایید. ضمنا من قبلا از وبلاگتون بارها بازدید کرده بودم و با دیدن نام و تصویرتان شما را شناختم.براتون آرزوی موفقیت میکنم. بدرود.

سیادتی

سلام ممنون از نظرتون وبلاگ جذاب و پرباری دارید.از تجارب و دانشتون ما رو بی بهره نذارید سالی همراه با بهروزی و موفقیت براتون ارزومندم[گل]

مرد خاکی

با سپاس از لینک... مطلب جالبی بود.... مایاها از اقوام مهم دنیا هستند.... پیروز باشید[گل]

سیادتی

بله درست شنیدید.از تقلبات رایج در فراوردهای گوشتی مخصوصا سوسیس و کالباس اینکه که بجای فرمول مخصوص ساخت که گوشت و ادویه وسویا و..هستش از دیگر مواد استفاده میکنن مخصوصا احشا طیور وچهارپایان مثل روده طحال وحتی اندامهای تناسلی هم استفاده میکنن .ضمن اینکه بدلیل بالا بودن نیترات این فراوردها در حالات استاندارد هم مصرفشون توصیه نمیشه.

لیلا عباسی

سلام مرسی از کامنت خوبت پری جان[ماچ] بر عکست که گفتی با کمال میل سوسک می کشی من راستش انقدر از سوسک بدم میاد که حتی زحمت کشتنشم به خودم نمی دم...یعنی واقعا نمی تونم...فقط سعی می کنم اگه یه وقت سوسک دیدم حداکثر فاصله را باهاش داشته باشم [سبز][خنده] در مورد اون مادر نمونه هم بگم که بهترین کارو کرده.اگه همه از سن پایین این مسائل رو یاد بگیرند ملکه ذهنشون میشه... روز خوبی داشته باشی گلم[گل]

محمد

سلام اینطور که میگن آخر دنیا نیست.این یک جنگ روانی تشعشعاتیه که شیطان پرستان راه انداختن تا بوسیله اون همه رو افسرده و مریض و روانی کنن تا بتونن به ما سلطه کنن و به اهدافشون برسن. این واقعا یک جنک تمام عیاره حتی کار به جایی رسیده که با صرف میلیونها دلار پول فیلمشو هم ساختن بنام 2012 که با دیدن اون انسان دچار افسردگی شدید و دپرس میشه. توصیه می کنم از اینجا شروع کنید و تمام مطالب رو بخونید کلمه به کلمه.faradarmani.ir